• Türk Dili Mükemmel İkili Cevahir 11 Deneme Efsunkar Çözümlü Soru Bankası
Türk Dili Mükemmel İkili Cevahir 11 Deneme Efsunkar Çözümlü Soru Bankası
Ürün Kodu : 100.00
56.00 TL   39.20 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
ISBN: 100
Sayfa: İkili Set
Yazar: Mehmet Nurullah Gök
Yıl: 2019
Görüntülenme Sayısı :  12
Bu ürün satışa kapalı
Türk Dili Mükemmel İkili, Cevahir 11 Deneme,  Efsunkar Çözümlü Soru Bankası, Liyakat Yayınları

Cevahir Denemesi, daha öncesi sorulmuş soru ve konuların analizi yapılarak hazırlanmıştır. Çıkma ihtimali olan konular incelenip bu doğrultuda ÖSYM’ye denk yazılmış bir denemedir. 2017 ÖABT’de 12 soru bire bir, 2018 ÖABT’de 8 soru bire bir tutturulmasının en büyük nedeni de ciddiyetle ve titizlikle yapılan analizlerdendir. 2019 ÖABT’de hedef en az bire bir 10 soru tutturmaktır. Piyasadaki tüm denemelere oranla kalitesini seveceğiniz hem öğretici hem zorlu hem de çözerken çözümleri sayesinde eksik öğrenmelerinizi tamamlayacaksınız. Senin bildiğini sana satmak yerine “ÖSYM” o konudan soru sorsa nasıl sorar veya nasıl sorabilir şeklinde hazırlanmıştır..

Efsunkar soru bankası, Eski Türk Dilinden zorlanan, sorun yaşayan herkesin başucu kitabı konumundadır. Eski dilden soru kaçırmaya son!
Sorularla ve çözümleriyle konu anlatımlı kitaplardan çalışmanıza bile gerek kalmayacak donanımda ve özgünlüktedir. 2018 yılında çıkmasına rağmen büyük ilgi görmüştür. 2018 ÖABT’de Efsunkar Soru bankasını çözenler dil sorularında zorlanmadı. İki kitapta güncel haliyle tüm online sitelerde mevcuttur. Sizlere bu zorlu süreçte şans, başarı getirmesi dileğiyle!
Unutmayın ki bilgiye sahip olmak kadar sahip olunan bilgiyi etili sunmakta önemlidir.
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.