• KPSS POLİS OL - Konu Anlatımlı Soru Bankası-Hedef Odaklı Çalışma Kitabı-2021 KPSS Özel Hazırlık
KPSS POLİS OL - Konu Anlatımlı Soru Bankası-Hedef Odaklı Çalışma Kitabı-2021 KPSS Özel Hazırlık
Ürün Kodu : KPSS POLİSOL
64.90 TL   Kdv Dahil
ISBN / BARKOD:9786058002111
Yayınevi / Marka:Takip Yayınları
Yazar:(Komisyon)
Basim Tarihi: 2021
Sayfa Sayısı: 567
Kargo Durumu: 2 iş Gününde Kargoda
MNG KARGO İLE GÖND
Görüntülenme Sayısı :  23
-
+

POLİS KPSS Konu Anlatımlı Soru Bankası - 2021 KPSS Özel Hazırlık - Hedef Kitabı


Değerli Polis adayları;

Emniyet Genel Müdürlüğü ülkemizde en çok alım yapan kurumların başında gelmektedir. Bu alımların tamamına yakını da Polis Memurluğu kadrosuna yönelik olmaktadır. Bu alımların birçoğu da lisans ve ön lisans mezunu adaylardan KPSS puanı ön koşulu ile yapılmaktadır. KPSS sınavı genel başarı sınavının belirlenmesinde %25 etkilidir ve mutlaka gereklidir.

Ön başvuru için her ne kadar 65 düzeyinde bir KPSS Puanı istense de KPSS den olabildiğince yüksek alınarak genel ortalamayı yükseltip diğer adayların önüne geçebilirsiniz.  

Kitabımız tam da bu noktada direkt hedefe yönelik hazırlık yapmak isteyen öğrenciler için hazırlanmıştır. KPSS puanı ile POMEM’e başvuru yapabilecek ve diğer adayların önüne geçebilecek düzeyde bir puanı almanız kitabımızın birinci hedefidir. Bu kapsamda onlarca kitap yerine tek bir kitap ile hedefe yönelik çalışmalar yapabileceksiniz. 

Yazar kadromuz çıkmış tüm KPSS konularını tarayarak en çok soru sorulan konuları bu kitapta ele almıştır. Eser tamamen pratik hazırlık üzerine kurgulanmış bilgi ağırlıklı yeni nesil bir kitaptır. Sınavda başarılı olmak için gerekli  olan 75-80 puan ve üzerini kısa bir zaman diliminde aldırmak için tasarlanmıştır.  

Konu anlatımı bölümlerinde sade ve akıcı bir üslup kullanılmış ve detaylı çözümlerle konuya hâkimiyetinizin pekiştirilmesi sağlanmıştır. Belirli derslere ve belirli konulara odaklanmanız sağlanarak kısa zaman diliminde hızlı net  

artışı amaçlanmıştır. Dolayısıyla “POLİS OL KPSS” Polis olmak isteyen lisans ve önlisans mezunu adayların sınav öncesi hazırlık  yapacakları bir başucu kaynağıdır ve kitapta yer alan “Polislik KPSS Hazırlık Rehberi” doğrultusunda çalışan tüm   a adaylarınbaşarılı olacaklarına olan inancımız tamdır. 

Türkiye’de bir ilk olan bu kitabı sizlere ulaştırmak bizler açısından da oldukça gurur vericidir. Bu eşsiz eserin hazırlanmasında emeği geçen alanında uzman tüm komisyon üyelerine teşekkür ediyor, kitap ile alakalı tüm görüş  veönerilerinizi takipyayinlari@gmail.com adresinden bizlere ulaştırmanızı bekliyoruz.


BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.