• KPSS Çıkması Muhtemel Sorular Sürekli Tekrar Kitabı Liyakat Yayınları
KPSS Çıkması Muhtemel Sorular Sürekli Tekrar Kitabı Liyakat Yayınları
Ürün Kodu : 9786058225749.00
14.90 TL   Kdv Dahil
ISBN: 9786058225794
Yayınevi: Liyakat Yayınları
Yazar:Liyakat Komisyon
Sayfa Sayısı:212
Kitap Ebatı:16x24
Görüntülenme Sayısı :  14
Bu ürün satışa kapalı

KPSS Çıkması Muhtemel Sorular Sürekli Tekrar Kitabı Liyakat Yayınları

“Çıkması Muhtemel Sorular” eseri kamuda görev almak için Kamu Personeli Seçme Sınavı’na hazırlanan tüm adaylara (Ortaöğretim, Ön lisans, Lisans) yönelik hazırlanmıştır. Eserin amacı adaylara bu zorlu süreçte pratik bir çalışma yöntemi sunarak onlara rehberlik etmek ve atanmak için gerekli olan yüksek puanları almalarını sağlamaktır. Eser KPSS’ye hazırlık sürecinde sürekli tekrar edilecek bir başucu kitabı niteliğindedir.

Eserde geçmiş yıllarda sorulan Genel Yetenek-Genel Kültür soruları analiz edilerek 2018 KPSS’de sorulma ihtimali çok yüksek olan sorulara yer verilmektedir. Uzun analizler sonrası seçilen bu soruların çözümleri de detaylı, akılda kalıcı ve pratik tekniklerle ele alınmıştır. Adaylar bu sorular ve çözümleri ile hem kolayca konuyu özümseyecek hem de sorulma ihtimali en yüksek olan konulara odaklanmış olacaklardır. Dolayısıyla bu eser adaylara çok fazla dağılmadan hedefe yönelik hızlı ve etkin bir çalışma fırsatı sunmaktadır.

Alanında uzman usta kalemler; Ersen Döğmeci (Türkçe), M. Serkan Alden (Matematik), Muharrem Koç (Tarih), Abdullah Eser (Coğrafya), Rüstem Kızıldağ (Vatandaşlık ve Güncel Bilgiler) tarafından hazırlanan “Çıkması Muhtemel Sorular” eserinin tüm adaylara hayallerindeki meslekleri getirmesini temenni ediyoruz.


BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.