• KPSS Polisol ve  KPSS Banko Sınav Seti
KPSS Polisol ve KPSS Banko Sınav Seti
Ürün Kodu : KPSS Polisol + KPSS Banko
299.90 TL   Kdv Dahil
ISBN / BARKOD: 2 li Set
Yayınevi / Marka:Takip-Liyakat Yayınları
Yazar:(Komisyon)
Basim Tarihi: 2021
Sayfa Sayısı: 2 li Set
Kargo Durumu: 2 iş Gününde Kargoda
MNG KARGO İLE G
Görüntülenme Sayısı :  16
-
+

POLİS KPSS Konu Anlatımlı Soru Bankası - 2021 KPSS Özel Hazırlık - Hedef Kitabı


Değerli Polis adayları;

Emniyet Genel Müdürlüğü ülkemizde en çok alım yapan kurumların başında gelmektedir. Bu alımların tamamına yakını da Polis Memurluğu kadrosuna yönelik olmaktadır. Bu alımların birçoğu da lisans ve ön lisans mezunu adaylardan KPSS puanı ön koşulu ile yapılmaktadır. KPSS sınavı genel başarı sınavının belirlenmesinde %25 etkilidir ve mutlaka gereklidir.

Ön başvuru için her ne kadar 65 düzeyinde bir KPSS Puanı istense de KPSS den olabildiğince yüksek alınarak genel ortalamayı yükseltip diğer adayların önüne geçebilirsiniz. Kitabımız tam da bu noktada direkt hedefe yönelik hazırlık yapmak isteyen öğrenciler için hazırlanmıştır. KPSS puanı ile POMEM’e başvuru yapabilecek ve diğer adayların önüne geçebilecek düzeyde bir puanı almanız kitabımızın birinci hedefidir. Bu kapsamda onlarca kitap yerine tek bir kitap ile hedefe yönelik çalışmalar yapabileceksiniz.

Yazar kadromuz çıkmış tüm KPSS konularını tarayarak en çok soru sorulan konuları bu kitapta ele almıştır. Eser tamamen pratik hazırlık üzerine kurgulanmış bilgi ağırlıklı yeni nesil bir kitaptır. Sınavda başarılı olmak için gerekli olan 75-80 puan ve üzerini kısa bir zaman diliminde aldırmak için tasarlanmıştır. Konu anlatımı bölümlerinde sade ve akıcı bir üslup kullanılmış ve detaylı çözümlerle konuya hâkimiyetinizin pekiştirilmesi sağlanmıştır. Belirli derslere ve belirli konulara odaklanmanız sağlanarak kısa zaman diliminde hızlı net artışı amaçlanmıştır.

Dolayısıyla “POLİS OL KPSS” Polis olmak isteyen lisans ve önlisans mezunu adayların sınav öncesi hazırlık yapacakları bir başucu kaynağıdır ve kitapta yer alan “Polislik KPSS Hazırlık Rehberi” doğrultusunda çalışan tüm a adaylarınbaşarılı olacaklarına olan inancımız tamdır. Türkiye’de bir ilk olan bu kitabı sizlere ulaştırmak bizler açısından da oldukça gurur vericidir. Bu eşsiz eserin hazırlanmasında emeği geçen alanında uzman tüm komisyon üyelerine teşekkür ediyor, kitap ile alakalı tüm görüş veönerilerinizi [email protected] adresinden bizlere ulaştırmanızı bekliyoruz.
KPSS BANKO SORU BANKASI Değerli memur adayları;

KPSS Sınava hazırlığın en önemli aşaması kuşkusuz faydalanılacak kitapların seçimidir. “KPSS Banko Soru Bankası” alanında yetkin hocalar tarafından ÖSYM’nin en güncel soruları incelenerek kaleme alınmış en güncel eserdir. KPSS sınavına en yakın soru tiplerini barındıran eserimiz aşağıdaki bölümlerden oluşmaktadır.

 Türkçe  Matematik  Tarih  Coğrafyası  Vatandaşlık  Genel Kültür Ve Güncel Bilgiler  Uluslararası Kuruluşlar

Eserde karşınıza çıkabilecek her soru çeşidine yer verilmeye özen gösterilmiş ve sınavda başarıya ulaşmanızı sağlayacak tüm önemli noktalara değinilmiştir. Kitap genelinde sade ve akıcı bir üslup kullanılmış ve detaylı çözümlerle konuya hâkimiyetinizin pekiştirilmesi sağlanmıştır. Ayrıca hiçbir soru bankasında olmayan Tarih, Coğrafya ve Vatandaşlık bölümlerinde “Sınav Kazandıran Kısa Soru Cevap Çalışması” yapılmıştır. Bu kısa soru cevap çalışmaları kısa sürede bilgi düzeyinizi artırarak hızlı net artışı sağlamanıza vesile olacaktır. Dolayısıyla “KPSS Banko Soru Bankası” sınav öncesi mutlaka çözmeniz gereken bir eserdir. YıllarcaDevletimizeveMilletimizehizmetedecekolansizdeğerlimemuradaylarınaşimdidenmesleklerinde başarılar diliyor, bu süreçte başarınıza katkı sunma imkânı bulduğumuz için de kendimizi şanslı addediyoruz. Bu eşsiz eserin hazırlanmasında emeği geçen alanında uzman tüm komisyon üyelerine teşekkür ediyor, kitap ile alakalı tüm görüş ve önerilerinizi [email protected] adresinden bizlere ulaştırmanızı bekliyoruz.BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.