• KPSS Polisol + KPSS Banko+5Deneme+Polisol Rehber + Paragraf + Problem Çözüldü 6 lı MEGA SET
KPSS Polisol + KPSS Banko+5Deneme+Polisol Rehber + Paragraf + Problem Çözüldü 6 lı MEGA SET
Ürün Kodu : KPSS Polisol + KPSS Banko + Deneme + Rehber +Problem Çözüldü
199.90 TL   Kdv Dahil
ISBN / BARKOD: 6 lı Set
Yayınevi / Marka:Takip-Liyakat Yayınları
Yazar:(Komisyon)
Basim Tarihi: 2020
Sayfa Sayısı: 6 lı Set
Kargo Durumu: 2 iş Gününde Kargoda
MNG KARGO İLE G
Görüntülenme Sayısı :  14
-
+

POLİS KPSS Konu Anlatımlı Soru Bankası - 2020 KPSS Özel Hazırlık - Hedef Kitabı


Değerli Polis adayları;

Emniyet Genel Müdürlüğü ülkemizde en çok alım yapan kurumların başında gelmektedir. Bu alımların tamamına yakını da Polis Memurluğu kadrosuna yönelik olmaktadır. Bu alımların birçoğu da lisans ve ön lisans mezunu adaylardan KPSS puanı ön koşulu ile yapılmaktadır. KPSS sınavı genel başarı sınavının belirlenmesinde %25 etkilidir ve mutlaka gereklidir.

Ön başvuru için her ne kadar 65 düzeyinde bir KPSS Puanı istense de KPSS den olabildiğince yüksek alınarak genel ortalamayı yükseltip diğer adayların önüne geçebilirsiniz. Kitabımız tam da bu noktada direkt hedefe yönelik hazırlık yapmak isteyen öğrenciler için hazırlanmıştır. KPSS puanı ile POMEM’e başvuru yapabilecek ve diğer adayların önüne geçebilecek düzeyde bir puanı almanız kitabımızın birinci hedefidir. Bu kapsamda onlarca kitap yerine tek bir kitap ile hedefe yönelik çalışmalar yapabileceksiniz.

Yazar kadromuz çıkmış tüm KPSS konularını tarayarak en çok soru sorulan konuları bu kitapta ele almıştır. Eser tamamen pratik hazırlık üzerine kurgulanmış bilgi ağırlıklı yeni nesil bir kitaptır. Sınavda başarılı olmak için gerekli olan 75-80 puan ve üzerini kısa bir zaman diliminde aldırmak için tasarlanmıştır. Konu anlatımı bölümlerinde sade ve akıcı bir üslup kullanılmış ve detaylı çözümlerle konuya hâkimiyetinizin pekiştirilmesi sağlanmıştır. Belirli derslere ve belirli konulara odaklanmanız sağlanarak kısa zaman diliminde hızlı net artışı amaçlanmıştır.

Dolayısıyla “POLİS OL KPSS” Polis olmak isteyen lisans ve önlisans mezunu adayların sınav öncesi hazırlık yapacakları bir başucu kaynağıdır ve kitapta yer alan “Polislik KPSS Hazırlık Rehberi” doğrultusunda çalışan tüm a adaylarınbaşarılı olacaklarına olan inancımız tamdır. Türkiye’de bir ilk olan bu kitabı sizlere ulaştırmak bizler açısından da oldukça gurur vericidir. Bu eşsiz eserin hazırlanmasında emeği geçen alanında uzman tüm komisyon üyelerine teşekkür ediyor, kitap ile alakalı tüm görüş veönerilerinizi takipyayinlari@gmail.com adresinden bizlere ulaştırmanızı bekliyoruz.KPSS 5 Deneme - 2020 KPSS Özel Hazırlık (Tamamı Çözümlü Yeni Nesil Deneme)

Mutalaka Çözülmesi Gereken 5 Çözümlü Deneme


PROBLEM ÇÖZÜLDÜ - KONU ÖZETLİ SORU BANKASI (2020 ÖZEL HAZIRLIK)

Değerli adaylar;

Bilindiği üzere Tüm sınavlarda (TYT-MSÜ-DGS-KPSS) Matematik bölümünde en fazla soru Problemler konu başlığından gelmektedir. Bu kapsamda adayların da bu konu başlığına özel çalışma yapması olmazsa olmazdır. Bu gerçekten hareketle “Problem Çözüldü” kitabımız Problemler konu başlığına özel hazırlık için tasarlanmış ve sizlerin istifadesine sunulmuştur.

Kitapta öncelikle kısa konu anlatımı ve hayati önem taşıyan ipuçlarına yer verilmiştir. Sonrasında her konu başlığına özel olarak seçilen sorular zorluk derecesine uygun olarak sıralanmıştır. Soruların tamamı en etkili yöntemler ile çözülmüş ve ilgili konu başlığından sorulabilecek tüm soru tipleri ele alınmıştır.  “Sen Çöz” “Biz Çözelim” mantığı ile adaylara da bu soruların mantığının kavratılması esas alınmıştır.        

Kitap tamamen çıkmış ÖSYM soruları analiz edilerek hazırlanmış, son güncellemeleri de barındıran eşsiz bir eser niteliğindedir.   Problemler konu başlığına yönelik sorununuzu ortadan kaldıracak ve netlerinizin hızla artmasına imkân sağlayacaktır. Dolayısıyla bu kitap sınava hazırlanan tüm adayların mutlaka çalışması gereken bir başucu kaynağı niteliğindedir. 

Sizde tüm problemlerinizin çözülmesini istiyorsanız bu kaynağı büyük bir dikkatle ve emek vererek çözmeniz gerekmektedir.

Gireceğiniz tüm sınavlarda şimdiden başarılar diliyor “Problemim çözüldü, Sınavı kazandım” mesajınızı bekliyoruz.BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.